Пешачка тура

Надам се да уживате у јесењем времену и приремама за нове изазове које нам доноси нова школска година. У жељи да заједно проведемо време и истражимо лепоте нашег града, позивамо све наставнике, ученике, родитеље и суграђане да се придруже пешачкој тури која ће се одржати у суботу, 14.10.2023. године од 10 часова. Окупљање је предвиђено
испред Тврђаве.
Ова тура ће нам пружити прилику да се опустимо од школских обавеза и проведемо време у природном окружењу. Имаћемо сјајну прилику да се додатно повежемо и проведемо квалитетно време ван учионице.
Ваше присуство и позитиван дух допринеће не само нашем међусобном односу већ ћемо пружити подршку и показати солидарност у изазову „Трчим за школу“. Планинарско друштво „Челик“ ће подржати ову активност и заједно са нама допринети победи.
Унапред хвала на разумевању и подршци у овом важном задатку. Верујемо да заједничким напорима и примером можемо победити!