Спортски успех наше ученице

Наша ученица, једна од тренутно најбољих каратискиња Смедерева, АЊА ЋОСО, ученица одељења 3/3, смер пословни администратор, освојила је златну медаљу у појединачном наступу у конкуренцији јуниорки до  53кг (6:0, 8:0, 0:0 наглашавање судија) на 41.COPPER CUP-у, који се одржао 30.септембра у Бору. Учешће је узело преко 450 такмичара из Србије, Бугарске и Румуније. Ања је дугогодишњи члан Карате клуба “Викторис” кога је представљало 30-оро такмичара са укупно 39 наступа појединачно и екипно у свим узрасним категоријама од полетараца до сениора.
Клуб је остварио фантастичан резултат, укупно је освојено 32 медаље: 13 🥇, 13 🥈и 6. Карате клуб ВИКТОРИС СД примио је пехар 🏆 за најмасовнију екипу турнира, док је у генералном пласману у конкуренцији 40 ​​клубова заузео друго место и освојио пехар 🏆 за прва три најуспешнија клуба на турниру.