Свечани пријем у Народној скупштини за победнике републичких такмичења

Данас је у Дому Народне скупштине Републике Србије, организован свечани пријем и додела диплома ученицима победницима републичких такмичења у 2023/24. години и додела захвалница наставницима менторима.

Свечаном пријему у име наше школе присуствовале су ученице Софија Младеновић, овогодишњи победник републичког такмичења из Принципа економије, са својим ментором Слободанком Суботић и Анастасија Симић победница републичког такмичења из Трговинског пословања са својим ментором Дејаном Илићем. Након доделе диплома и захвалница, организован је обилазак највишег представничког тела и носиоца уставотворне и законодавне власти у нашој земљи, као и коктел за све школе, победнике такмичења највишег ранга.