Републичко такмичење из Принципа економије

У петак и суботу, 22. и 23. марта 2024.године у Суботици у организацији Економске средње школе “Боса Милићевић”, одржано је Републичко такмичење из Принципа економије. Ове године, на позив школе домаћина, својим учешћем одговорило је укупно 26 средњих школа из целе Србије.
На тесту провере знања, чији је аутор редовни професор Економског факултета Универзитета у Београду, др Ђорђе Митровић, ученица наше школе Софија Младеновић 4/3, са својим ментором – наставником Слободанком Суботић, освојила је 1. место. Честитамо!

С поносом истичемо да је тиме наша ученица стекла право уписа на Економски факултет у Београду без полагања пријемног испита, али и да је наша школа још једном показала да квалитетним радом наставља низ одличних резултата у кључним такмичењима на државном нивоу.