Успех наше професорке на хуманитарном кулинарском такмичењу

Прву недељу јуна компанија METRO CASH & Carry Србија обележила је као Недељу робних марки, у оквиру које је централно дешавање било целодневно кулинарско такмичење професионалних кувара из целе Србије. Такмичење је одржано у МЕТРО ХоРеKа центру, а учесници су имали задатак да направе јела од намирница из богатог асортимана МЕТРО робних марки.

У избору стручног жирија, који су чинили представници МЕТРО-а, шеф Филип Ћирић и други представници струке, за победницу такмичења проглашена је Анђела Траживук, која је освојила ваучер у вредности од 500 ЕУР за куповину у МЕТРО-у. Кулинарско такмичење је имало и хуманитарну ноту, јер је сваки кувар уз пријаву могао да номинује и једну средњу угоститељску школу, која ће у случају њихове победе добити донацију у виду производа из МЕТРО понуде у вредности од 2.000 ЕУР. Победом Анђеле, донацију је добила Економско-трговинска школа из Смедерева, коју је Анђела номиновала.

Честитамо нашој колегиници на заслуженом успеху и захваљујемо на донацији коју нам је њена победа омогућила!

Текст вести и фотографије преузете са blic.rs.