Хуманитарни турнир у малом фудбалу

У петак, 12. априла, одржан је хуманитарни турнир у малом фудбалу у нашој школи. На турниру су учествовале екипе I, II, III и IV године, са циљем прикупљања средстава за лечење Александра Ристића.
Екипа II године се окитила титулом победника, демонстрирајући сјајну спортску вештину и тимски дух током целог турнира.

Захваљујући великом срцу свих учесника успели смо да сакупимо импресивних 131.155 динара за Александра Ристића. Средства су прикупљена од добровољних донација на улазу и од котизације свих ученика школе који су учествовали на турниру.

Желимо искрено да се захвалимо свим ученицима, наставницима и свима који су подржали овај хуманитарни догађај.

Још једном, честитке екипи II године на победи и осталим учесницима на фер игри и спортском духу.
Солидарност чини свет бољим местом.