Успеси наших ученика на републичком такмичењу у Новом Саду

На 20. Републичком такмичењу ученика четвртог степена, смер угоститељски и кулинарски техничар наши ученици су остварили следеће резултате:

Ученици одељења 4-6 смер Угоститељски техничар Ивона Бојић и Марко Васић у дисциплини услуживање свечаног ручка за 6 особа освојили су друго место.

Ученик Матија Митровић у дисциплини декантирање вина освојио је треће место.

Ученици одељења 4-7 смер Кулинарски техничар, Александар Јанковић и Данијела Столић освојили су треће место у дисциплини припрема менија на банкету за 6 особа.

Ученица Анастасија Арсић, смер Кулинарски техничар, одељење 4-7, освојила је шесто место у дисциплини јело од понуђених намирница.

Ученик Лазар Стефановић, смер Угоститељски техничар, одељење 4-6, у дисциплини доготовљавање јела пред гостом освојио је пето место.

Честитамо нашим ученицима и њиховим менторима на успеху!